Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Marcovia znów wygrywa!!! Świt II NDM 1:2 Marcovia Marki


Marcovia odniosła kolejne zwycięstwo. Już w pierwszej akcji MTS stracił gola, jednak zdołał odrobić straty i ostatecznie wygrał 2:1. W pierwszej połowie z karnego wyrównał Arkadiusz Kublik, zaś w już drugiej połowie zwycięskiego gola zdobył Mariusz Rogalski.

Wraz z Marcovią na stadionie Świtu, zameldowała się 30-osobowa grupa kibiców, w tym 22 osobowy młyn. Kibice wraz z gwizdkiem sędziego wyrzucili w góre konfetii oraz serpentyny. Zdołali jednak zaśpiewać dwie piosenki i Marcovia straciła gola. Gdy ucichło „Nic się nie stało, Marcovio nic się nie stało”, okazało się, że dotąd cicha, kilkunastoosobowa grupa kibiców Świtu krzyczała w kierunku fanów Marcovii „Idzcie do domu…”. Kibice MTS odpowiedzieli głośnym „Gramy u siebie, Marcovia gramy u siebie” i od tej pory doping z mareckiej części stadionu był tylko głośniejszy.
Drugą połowe fani MTS-u zaczeli od pokazu pirotechnicznego, w góre poszło takze trochę konfetii. Doping chwilami był cichszy niż w pierwszej części meczu, ale nie ustawał nawet na moment.

Komentarze: 4

 1. Juuust pisze:

  hehe jaki doping:) a swoją drogą gartki dla zwycięśkiej drużyny :)

 2. Marek Zieliński pisze:

  Już pisałem tyle razy. Fajnie dopingujecie ale macie nieaktualny baner. Nie zgadza się ani nazwa klubu ani herb klubu. Brawo MTS MARCOVIA 2000 bo tak ten klub sie nazywa. Brawo Arkadiusz Kublik i Mariusz Rogalski strzelcy bramek. Jak byli moimi trampkarzami wiedziałem że to własnie oni będą kiedys decydowac o obliczu tej druzyny a później może w wyższych ligach.Brawo kibice. Pozdrawiam sympatyków klubu.

 3. Świt pisze:

  Hej byłem na tym meczu i zdziwiłem się po co wdawaliście się w gadke z żulikami z drugiej strony, którzy kibicowsko nie reprezentują Świtu. Już myślałem że zaraz zaczniecie jechać na nasz klub, a szczerze to mocno bym się zdziwił wtedy. Powodzenia i może kiedyś spotkamy się na szlaku kibicowski jak będziecie grać z naszą pierwszą drużyną Pozdrawiam

 4. Piotras pisze:

  Nie uznajemy nowego herbu ;] drogi Panie ;] ani zadnego Tworu 2000 ;] Od zawsze byla to Marcovia i tak pozostanie ;]

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,523s)