Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Marcovia – wyniki kolejnych rozgrywek rundy jesiennej

MarcoviaKończą się rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2005/2006. Publikujemy wyniki i kilka fotografii z ostatnio rozegranych meczów.
Grająca w klasie okręgowej drużyna seniorów pod wóch kolejnych remisach 2:2 u siebie z Mazurem Radzymin i wyjazdowym 0:0 z Białołęką, odniosła długo oczekiwane zwycięstwo, pokonując na własnym boisku zespół Bóbr Tłuszcz 4:0. Marcovia
Po dwóch przegranych 2:3 z Junakiem Warszawa i 9:0 z Huraganem II Wołomin, grający w A klasie drugi zespół, pokonał na własnym boisku rezerwy KS Łomianki 3:1. Marcovia
Dobrą formę prezentują w dalszym ciągu zawodnicy rocznika ’89, którzy wygrali na wyjeździe z Wartą Mrozy 3:2, a na własnym boisku pokonali Wisłę Jabłonna 4:1.
Kolejnymi sukcesami mogą pochwalić się również zawodnicy rocznika ’90. Grająca w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych drużyna, odniosła trzy z rzędu zwycięstwa pokonując na własnym boisku Białołękę Warszawa 3:0 i Victorię Nowe Miasto 5:0, a na wyjeździe Hutnika Warszawa 5:1, i mimo nie najlepszej gry w ostatnim meczu z Victorią Nowe Miasto zajmuje drugie miejsce w tabeli. Marcovia
Nienajgorzej wiedzie się również drużynie rocznika ’91, która wygrała na wyjeździe z Mazurem Radzymin 6:1, a na własnym boisku rozgromiła 14:0 Polonię Kuligów. Niestety w ostatnim spotkaniu nasi zawodnicy ulegli 2:4, w spotkaniu wyjazdowym, drużynie Rotavii Nieporęt, mimo prowadzenia 2:0.
Nasze najmłodsze pociechy – żaki z rocznik ’94 uległy w spotkaniu wyjazdowym drużynie Błyskawicy Warszawa 10:0, a na własnym boisku zremisowały z drużyną Dolcanu Ząbki 2:2.
Jacek Zalewski

Komentarze: 3

 1. Marek Andrzejewski pisze:

  Witam
  Ja trochę z innej beczki…
  Zastanawiam się czy Marcovia zainteresowała się faktem, że Lagia szuka ośrodka treningowego gdzieś niedaleko Warszawy… z tego co wiem nie ma jakichś szszególnie wygórowanych oczekiwań co do obiektu… poza tym zgadza się zfinansować instalację sztucznej murawy np.
  Ciekawostka…Paweł Wargenau, człowiek odpowiedzialny w Legii za wizerunek medialny klubu jest mieszkańcem… Marek. Może warto byłoby zainteresować się sprawą.
  Pozdrawiam
  Marek Andrzejewski

 2. Orzech Kamil pisze:

  Jestem zawodnikiem Wisły Jabłonna i oświadczam wam że na wiosnę was pokonamy na naszym boisku w jabłonnie.Więc się przygotujcie na porażkę.

 3. żaczek Marcovii pisze:

  KOCHAM MARCOVIE 2000 MARKI
  I OBIECAM ŻE W SEZONIE WIOSENNYM BĘDZIEMY WYGRYWAC

  AUTOR:żaczek Marcovii

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,555s)