Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Marcovia wróciła na właściwe tory

Po remisie z rezerwami Legionovii Legionowo i dwóch porażkach z Drukarzem Warszawa i Dębem Wieliszew podopieczni Konrada Kucharczyka powoli wychodzą z krótkotrwałego kryzysu. Trzy zwycięstwa z rzędu są tego najlepszym dowodem. Przełamanie Marcovii nastąpiło w meczu przeciwko Olimpii Warszawa. Zawodnicy z Marek pokonali bowiem wówczas rywali 2:0 a na listę strzelców wpisali się Tomasz Buczek i Kacper Pękała.


Tydzień później drużyna Konrada Kucharczyka nie dała z kolei szans rezerwom Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Okazałe zwycięstwo 3:0 (dwie bramki Michała Grykałowskiego i jedna Dariusza Piwowarka) sprawiło, że o Marcovii znowu zaczęto wypowiadać się z należytym szacunkiem. W minioną niedzielę nasz zespół udał się natomiast do Sulejówka żeby powalczyć o kolejny komplet punktów z drugą drużyną miejscowej Victorii. Tym razem także 3 punkty powędrowały na konto Marcovii. Mareccy zawodnicy przeważali od pierwszego gwizdka sędziego i po 47 minutach gry zasłużenie prowadzili 3:0. Do siatki gospodarzy trafiali Arkadiusz Kublik i dwukrotnie Tomasz Buczek. Niestety Victoria zdołała zdobyć dwie bramki, dzięki którym emocje trwały do samego końca. Na szczęście Marcovia nie pozwoliła przeciwnikom do doprowadzenie do wyrównania i mecz zakończył się jej wygraną 3:2.


Teraz przed Dariuszem Piwowarkiem i spółką kolejne trudne spotkanie. W najbliższą sobotę 1 października nasi gracze zmierzą się bowiem przy Wspólnej 12 ze znajdującą się na pierwszym miejscu w tabeli Błyskawicą Warszawa. Marcovia traci do lidera tylko 4 oczka i nikomu nie trzeba chyba wyjaśniać jak duże znaczenie może mieć sobotnie zwycięstwo dla Konrada Kucharczyka i jego podopiecznych. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich sympatyków Marcovii na sobotni mecz z Błyskawicą. Początek o 14:00.

 

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 54, generowano: 0,553s)