Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Marcovia – Białołeka Warszawa KIBICUJ CHŁOPAKOM!!!

Marcovia - BiaÅ?oÅ?eka Warszawa W ostatnią sobote Marcovia pokonała Wicher Kobyłke 2:0 i aktualnie znajdują się na 1. miejscu w tabeli z jednym punktem przewagi nad Mazurem Radzymin (Mazur ma do rozegrania jeszcze jeden mecz).
W najbliższą sobote gra wyjazdowy mecz z rezerwami ząbkowskiego Dolcanu a 2 maja o godzinie 17 przy obiekcie na ul. Wspólnej 12 rozegra ciężki mecz z drużyną z Białołęki!!

POMÓŻMY CHŁOPAKOM NASZYM DOPINGIEM!!! Bądźmy na meczu!!!
02 MAJA 2007 GODZINA 17 WSPÓLNA 12

O tym co działo się na meczu z Wichrem opowiada Piotras: „Na ostatnim meczu ligowy przy ulicy Wspólnej zameldowała sie grupa kilkunastu kibicow wpierająca nasz MTS w walce o 3 punkty. Był to ich ligowy debiut przed Marecka publicznoscią. Doping stał na bardzo przyzwoitym poziomie co dodało skprzydeł piłkarzom Marcovii i poprowadziło zespół do zwyciestwa.”

Szybki89

Komentarze: 7

 1. Filet pisze:

  :) Tak Jest!! Mam Nadzieje Ze Doping i Oprawy z meczu na mecz bede Lepsze i Efektowniejsze :)

 2. Kurak pisze:

  No w końcu coś się zaczęło dziać w tych Markach… Mam nadzieję że nie będzie to tylko chwilowa poprawa ale doping na Marcovii będzie coraz lepszy i więcej ludzi zacznie się tym interesować.

 3. Marek Zieliński pisze:

  Czyżby nasz klub MTS Marcovia 2000 zmienił herb bo ten który widzę jest Miasta Marki. Meczu nie gra Miasto Marki tylko klub Mareckie Towarzystwo Sportowe Marcovia 2000 młodziutki kolego autorze. Jak chcesz podawać informacje prosze rób to rzetelnie. A jak nie masz dostepu do herbu odsyłam do kolegi kierownika klubu. Musi mieć bo mu dałem. A tak poza tym inicjatywe informowania o meczach popieram.

 4. szybki89 pisze:

  Przepraszam za użycie herbu Marek zamiast zamiast Marcovii. Sprawa była na szybko realizowana, a herb Marcovii nie jest dostępny w internecie. Następny plakat powinien już być z właściwym herbem, a do tego troche bogatszy w grafike.

 5. Kibic :) pisze:

  Mecz z Dolcanem II jest w niedziele o 11.

 6. Piotras pisze:

  A więc do zobaczenia w niedziele o 11 na obiekcie Dolcanu ;]

 7. piłkarze Marcovi pisze:

  Dziekujemy za doping w meczu z wichrem i dolcanem.Mamy nadzieje że w każdym następnym meczu liczba kibiców wspierająca Marcovie bedzie rosła.Zapraszamy już w środe na mecz z białołęką o godz. 17.00.Liczymy na wasz doping

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 46, generowano: 0,597s)