Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Marcovia 2000 – kolejny piłkarski weekend

Jubileusz za nami i powraca codzienna praca na rzecz oraz z dziećmi i młodzieżą naszego miasta. I jak w każdą sobotę i niedzielę a także poniedziałek mecze. Na początek o godz. 11.00 zagrają seniorzy którzy w lidze okręgowej podejmują rezerwy Otwocka.

MTS Marcovia 2000 - OKS OtwockII

po nich o 14.00 nasi trampkarze z 95 rocznika

MTS Marcovia 2000 – Dąb Wieliszew

w niedzielę o 11.00 zagrają młodzicy z 96 rocznika

MTS Marcovia 2000 – Rotavia Nieporęt

a w poniedziałek o 15.30 orliki

MTS Marcovia 2000 – Drukarz W-wa

Reszta towarzystwa gra na wyjeździe. Serdecznie zapraszamy na trybuny.

Komentarze: 4

 1. Ikarus pisze:

  Dzisiaj pokazaliśmy wszystkim jakimi jesteśmy „internetowymi kibicami”. Dzięki wszystkim z młyna za doping i gratulacje dla Piłkarzy i Trenera !

 2. Marcovia Marki pisze:

  Posypią się zakazy stadionowe :D :D

 3. Marcin pisze:

  Brawo dla kibiców!! Braw dla zarządu nie ma bo nie ma za co sami piłkarze mogą przyznać że zarząd wymaga a sam w kierunku ulepszenia warunków do trenowania, grania nic nie robi… A ciekawy jestem ile kosztowała zabawa w niedziele w centrum Sułtan?? Panie Zieliński proszę przyznać czy zarząd robi wszystko w kierunku by zawodnicy nie chcieli odchodzić z klubu??? Te 2000 to jest śmieszne przy każdym zespole podkreślać to 2000 ??? A dlaczego przy każdym jest 2000 a nie ma np. MTS??? A jeszcze jeśli chodzi o porę meczu dlaczego większość meczów jest rozgrywana w mało dogodnej godzinie przedpołudniowej?? Nie każdy ma przecież soboty wolne… Trzeba coś zrobic bo na mecze co jak co i tak przychodzi mało ludzi…. Pozdrawiam

 4. Marcovia Marki pisze:

  Paranoja to była jak na mecz drugiej drużyny zebrało się 7 osób i trzeba było oddać walkowera. Śmiech na sali.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 1,065s)