Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Mała Mila Marecka – 3. edycja już 16. września!


Zapraszamy w niedzielę 16 września 2012 na start Biegu Ulicznego Mała Mila Marecka. Bieg na tym „zagranicznym” dystansie odbędzie się już po raz trzeci! Oto kila podstawowych informacji:

Start: 16 września, godzina 17.00
Dystans: 1609 metrów – 1 mila angielska
Trasa: ulice Środkowa – Mała
Limit zawodników: 200 osób

Podobnie jak w poprzednim roku przeprowadzimy klasyfikacja indywidualna i drużynowa

Na mecie: medal, napój, grochówka i muzyka!

Startujemy z zapisami 1 września

Kontakt: mikolaj@marki.net.pl

Komentarze: 6

 1. Mikołaj Szczepanowski pisze:

  Witam,

  zapisy niestety rozpoczniemy w poniedziałek:)

 2. Ewelina pisze:

  Witam,
  Mąż rejestrował wczoraj syna, mała mila marecka i nie ma go na liście osób startujących? Zapis oraz opłata była U Bociana. Czy syn będzie mógł wziąć udział w tym biegu? Nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia. Podpowiedzcie jak to będzie. Pozdrawiam

 3. Witam!

  Lista ostatni raz była aktualizowana w piątek ok. godz. 16. Wszystkie osoby, które po tej godzinie opłaciły start przez internet nie zostały już naniesione na listę z przyczyn technicznych. W dniu startu będę miał wyciąg z konta i aktualną listę, mimo, to jak we wcześniejszym poście zaznaczałem – proszę osoby opłacone przez internet w piątek a nie będące na liście o zabranie potwierdzenia przelewu. Nie wszyskie banki księgują wpłaty w weekend.

  Co do osób zapisanych w Karczmie u Bociana – ta opłata jest przez nas z miejsca księgowana, niestety wpłat z ostatnich kilku godzin w piątek nie mogliśmy już odznaczyć w systemie. Proszę się nie martwić, jeśli syn został zapisany w Karczmie, to na pewno ta wpłata jest przez nas odnotowana i będzię mógł wystartować.

  Obecnie ok. 170 numerów startowych zostało opłaconych. Jutro przed startem dostępnych będzie jeszcze kilkadziesiąt miejsc.

  Pozdrawiam,

  M. Szczepanowski

 4. Ewelina pisze:

  Dziękuję za info…:)

 5. andy pisze:

  Gdzie można znaleźć wyniki dzisiejszego biegu?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,550s)