Wyniki Wyborów Samorządowych 2006 – Burmistrz i Rada Miasta

Publikujemy nieoficjalne, zauktualizowane wyniki Wyborów – po ponownym ustaleniu 14 listopada przez Miejską Komisję Wyborczą w Markach.
Zmiana polega na innym rozdziale mandatów przypadających poszczególnym Komitetom Wyborczym w Okręgu numer 3:

Pierwotny podział mandatów w okręgu Nr 3:
MWS – 4 mandaty, MSG – 3 mandaty, PIS – 1 mandat
Po zmianach:
MWS – 4 mandaty, MSG – 2 mandaty, PIS – 2 mandaty

Burmistrz Miasta Marki:

Werczyński Janusz – 4540gł – 72,65%
Chojnowski Paweł - 1709gł – 27,35%

Frekwencja:

Liczba wyborców: 16 857
Okręg nr 1 – 37,9%
Okręg nr 2 – 37,53%
Okręg nr 3 – 39,54%

Rada Miasta Marki:

Razem oddano ważnych głosów: 6210
Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego – 3363 – 54,2% – 12 mandatów
Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – 1619 – 26,1% – 5 mandatów
Prawo i Sprawiedliwość – 1101 – 17,7% – 4 mandaty
Liga Polskich Rodzin – 127 – 2% – 0 mandatów

Rada Miasta Okręg nr 1

Razem oddano głosów ważnych: 1765

Lista nr 24 – Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego – 1088 – 61,6%

  • Przybysz-Piwko Maria – 215
  • Dąbkowski Bogusław – 112
  • Kalisiak Marek – 153
  • Kroczek Marek – 144
  • Bychowski Krzysztof – 35
  • Mańk Marek – 97
  • Paczuska Irena – 62
  • Stefaniak Danuta – 66
  • Werczyński Janusz – 204

Lista nr 25 – Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – 380 – 21,5%

  • Młodzianowski Grzegorz – 144
  • Kozłowski Jacek – 46
  • Pietrzak Marian – 18
  • Krzyżanowska Maria Aurelia – 45
  • Skwarczyński Krzysztof – 23
  • Pietkiewicz Beata Hanna – 24
  • Boguszewska Renata – 80

Lista nr 4 – Prawo i Sprawiedliwość – 297 – 16,8%

  • Orłowski Jan Waldemar – 116
  • Wesołowski Paweł Bogusław – 51
  • Orzeł Artur Grzegorz – 76
  • Kur Jolanta Barbara – 24
  • Borowski Andrzej Adam – 13
  • Węsierska Irena – 17

Rada Miasta Okręg nr 2

Razem oddano głosów ważnych: 1997

Lista nr 24 – Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego – 1119 – 56%

  • Brzozowska Elżbieta – 131
  • Dec Radosław – 69
  • Grabowski Maciej – 130
  • Janicka Izabela – 70
  • Kędzierski Kazimierz – 141
  • Kot Jerzy – 55
  • Kuśnierz Halina – 77
  • Łaszczyk Jolanta – 54
  • Łazicki Paweł – 92
  • Paciorek Maciej – 93
  • Sowińska Jolanta – 135
  • Zych Sławomir – 72

Lista nr 25 – Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – 509 – 25,5%

  • Żerdzicka Renata Ewa – 68
  • Miechowicz Grzegorz Jan – 77
  • Kapica Małgorzata Felicja – 44
  • Pasternak Tadeusz Zenon – 102
  • Domański Robert – 58
  • Korotko Ryszard Zenon – 97
  • Perzanowski Stanisław – 63

Lista nr 4 – Prawo i Sprawiedliwość – 369 – 18,5%

  • Chojnowski Paweł – 211
  • Grochowski Damian Jerzy – 32
  • Gałązka Łukasz – 42
  • Sałanowska Grażyna – 27
  • Pietrzykowski Sławomir – 9
  • Zachłowska Elżbieta – 22
  • Ruciński Dariusz Andrzej – 26

Rada Miasta Okręg nr 3

Razem oddano głosów ważnych: 2448

Lista nr 24 – Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego – 1156 – 47,2%

  • Wolski Tadeusz – 153
  • Paszkiewicz Urszula – 152
  • Pawłowska Małgorzata – 84
  • Rżewski Filip – 136
  • Sienkiewicz Tadeusz – 60
  • Zaszewski Marek – 20
  • Suchecki Jarosław – 69
  • Świerczyński Marek – 36
  • Świniarska Elżbieta – 66
  • Trzemecki Bogdan – 123
  • Waleśkiewicz Dominik – 39
  • Makulec Stanisław – 29
  • Szczepanowski Marek – 132
  • Lużyńska Danuta – 57

Lista nr 25 – Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – 730 – 29,8%

  • Skłodowski Tadeusz – 166
  • Krasuska Elżbieta – 20
  • Orych Jacek – 100
  • Borysewicz Maria – 42
  • Bulik Bogdan – 22
  • Bielecki Edmund – 53
  • Groszyk Iwona – 51
  • Krzyżanowski Krzysztof Andrzej – 36
  • Jóźwik Ryszard Tadeusz – 47
  • Pawłowski Piotr – 31
  • Grześkiewicz Sylwester – 35
  • Pietrucha Dariusz Sylwester – 70
  • Salak Krzysztof – 57

Lista nr 4 – Prawo i Sprawiedliwość – 435 – 17,8%

  • Adamczyk Paweł – 219
  • Lis Przemysław Piotr – 47
  • Górka Marian – 42
  • Gawkowski Marek – 19
  • Bernaś Andrzej – 11
  • Brzezińska Izabela - 97

Lista nr 2 – Liga Polskich Rodzin – 127 – 5,2%

  • Banasiak Krystyna – 51
  • Jurkowski Ryszard Jan – 41
  • Królik Zofia Wiesława – 6
  • Goliwas Urszula – 9
  • Kowalska Agata Agnieszka – 10
  • Nagalska Elżbieta Józefa – 10

Komentarze: 3

  1. ot-j pisze:

    gratuluję nowym wybranym, oraz tym, którym lokalna wspólnota zaufała po raz kolejny. oby współpraca między Wami [samorządem] a nami [wyborcami] dobrze się ukladała. powodzenia w realizowaniu postulatów programowych

    ps. czekam na sprzątnięcie rekwizytów wyborczych w postaci afiszy, plakatów etc, którymi miasto zostało oklejone

  2. Darek pisze:

    Gratuluje wszystkim tym którzy zosatli wybrni w głosowaniu…
    Mam nadzieje, że zostanie coś robione dla Marek, a właściwue dla mieszkańców..
    Np: przygała sie by wiekasz sieć kanalizacyjna przy kamieńicach przy Piłsudskiego… bo ta rioaleta co jest obok kamienic to zbyt spevjalna nie jest i nikt nie chcalby miec takich warunkow do mieszkania…

    Jezeli czyta ktos to z wyborców to mozecie zobaczyc jak naprawde jest… i morzecie podjac odpowiedznie zadania… Pozdrawiam

  3. maria piwko pisze:

    gratuluję Pani Marii Piwko, a może jesteśmy spokrewnione , ja mieszkam we Włocławku

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,548s)