UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

LETNI OBÓZ GOJU RYU KARATE DO – OSTROWO 2015

W dniach 27.06. – 07.07.2015 r. w miejscowości Ostrowo k/Jastrzębiej Góry adepci Goju Ryu Karate Do spotkali się na letnim obozie rekreacyjno – sportowym aby przez 10 dni podnosić swoje umiejętności. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy treningowe w zależności od stopnia zaawansowania. Tematem przewodnim wszystkich zajęć były Kata czyli formy i Bunkai czyli interpretacja ruchów w parach. Całość treningów prowadzona była pod kontem poprawek jakie wprowadzono po powrocie naszych instruktorów z So Honbu Dojo Jundokan na Okinawie. Dużo pracy z partnerem… Osobne zajęcia poświęcone były Hojo – Undo, czyli treningom wykorzystującym tradycyjne przyrządy z Okinawy.

Poza wysiłkiem sportowym uczestnicy brali udział w wycieczkach rekreacyjnych na Hel, do naszego fokarium oraz zwiedzali Muzeum Obrony Wybrzeża. Dyskoteki, zajęcie plastyczno – techniczne oraz plażowanie i ogniska wypełniły pozostały czas wolny. Po 10 dniach wysiłków wróciliśmy do domów…zmęczeni ale zrelaksowani i naładowani nowa wiedzą. Reszta informacji zostanie przekazana na obozie zimowym…;-)

Obóz był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Marki w ramach realizacji projektu z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu w roku 2015 pod nazwą „Prowadzenie zajęć rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2015″.

więcej na www.karate-marki.pl

Foto: zespół

Sekretarz UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,621s)