UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

LETNI OBÓZ GOJU RYU KARATE DO JUNDOKAN – Dźwirzyno 2016

W dniach 25 czerwca – 2 lipca 2016 r. w Dźwirzynie odbył się Letni Obóz Goju Ryu Karate Do Jundokan zorganizowany przez UKS „SANCHIN” i W.S.I Poland. Treningi odbywały się na plaży i w hali gimnastycznej OSiR. W trakcie obozu przećwiczono Kata Gekisaidai Ichi, Gekisaidai Ni, Saifa, Seiyunchin, Shisochin, Sanseru, Seipai i Kururunfa oraz Bunkai i elementy Kumite. Obóz był zorganizowany wspólnie z Karateka z Shotokan Karate Do W.S.I. Myślę, że wspólne treningi dały powody do refleksji na temat różnic i podobieństw w szkołach Karate Do. Razem ćwiczyło ponad 200 Karateka ;-) W trakcie zgrupowania wręczono też certyfikaty mistrzowskie, które przyleciały z Sohonbu Dojo Jundokan z Okinawy dla Konrada Pachniewskiego – 1 Dan i Jakuba Kowalczewskiego 1 Dan.

Oprócz zajęć Karate Do nasz wypoczynek obfitował też w dyskoteki, Karaoke, rejsy statkiem po Morzu Bałtyckim, ogniska i spacery.

Jako, że warunki w ośrodku były bardzo dobre ze wspaniałym jedzeniem obóz w roku 2017 jest planowany w tym samym miejscu. Obóz był współfinansowany przez Urząd Miasta Marki w ramach realizacji projektu „Prowadzenie zajęć rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2016″

Sekretarz UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 69, generowano: 0,638s)