Łączą nas Marki! Kandydaci Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej

Marki – miasto położone w powiecie wołomińskim, w woj. mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej na północny wschód od Warszawy, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 629. Oczywiście można tak opisać nasze miasto, ale mam świadomość, że encyklopedyczny wpis w zasadzie nic nie mówi. Miasta nie tworzą granice i przynależność administracyjna. Tworzą je mieszkańcy.

Każdy z nas trafił do tego miasta w innym momencie swojej historii. Prawdopodobnie z innymi planami, oczekiwaniami  i marzeniami, które chciałby w tym mieście zrealizować. Dziś, niezależnie czy w Markach się urodziliśmy, czy też wybraliśmy je szukając swojego miejsca, wiele z tych marzeń i planów nas łączy.  Zależy nam na atrakcyjnym, sprawnie funkcjonującym mieście. Chcemy móc TU – w Markach, atrakcyjnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale też sprawnie odwieźć dzieci do szkoły i samemu dotrzeć do pracy.

W ostatnich latach poznałem wiele wspaniałych osób, zaangażowanych lub dopiero chcących się zaangażować w życie naszego miasta. Rozmowy z nimi zawsze były ciekawe i wnosiły nowe refleksje do mojego światopoglądu. Niektórzy po prostu dzielili się radą i pomysłem, inni z miejsca gotowi byli zakasać rękawy i zmieniać Marki.

Konsekwencją  tych rozmów była decyzja o wystartowaniu w tegorocznych wyborach samorządowych w Komitecie Wyborczym Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Jest to bezpartyjny komitet od wielu lat tworzony i budowany od podstaw przez mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy chcą działać na rzecz lokalnych społeczności, ale nie są w stanie dopasować się do „partyjnego” myślenia.

Do pracy na rzecz naszego miasta zaprosiłem osoby posiadające wiedzę i doświadczenie z innych dziedzin. Osoby pracujące już wcześniej w samorządzie oraz takie, dla których będzie to nowe wyzwanie. Jesteśmy też na różnych etapach swojego życia, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie wnieść inne umiejętności i spojrzenia na mareckie sprawy. Przede wszystkim starałem się jednak, żeby wszystkich nas łączyły Marki. Tak, aby mogli Państwo na listach wyborczych Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej odnaleźć  swoich przyjaciół, znajomych i sąsiadów.

Łączą nas Marki!

 

 

OKRĘG nr 1

1. Danuta STEFANIAK
2. Zbigniew PACIOREK
3. Aleksandra BRZOZOWSKA
4. Renata LIPKA
5. Wojciech WASIKOWSKI
6. Anna WALKOWSKA
7. Michał PIWKO

OKRĘG 2

1. Tomasz PACIOREK
2. Bogdan CHOROŚ
3. Anna GROCHOWSKA
4. Robert MIELCZAREK
5. Urszula FRYDRYCH
6. Karol NOWAK
7. Bogusława SIEROSZEWSKA
8. Maciej GRABOWSKI

OKRĘG 3

1. Zenon SKIBIŃSKI
2. Jacek DOMASZCZYŃSKI
3. Jadwiga MKRAIŃSKA
4. Monika GĄSIOR
5. Beata ZYCH
6. Olga BOJARSKA
7. Łukasz Jacek ZALEWSKI

OKRĘG nr 4

1. Paweł ADAMCZYK
2. Iwona PĘKALAK
3. Alicja RŻEWSKA
4. Antoni GAJO
5. Magdalena STEFAŃSKA
6. Łukasz SOBCZAK
7. Mikołaj SZCZEPANOWSKI

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,579s)