Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

Kwazzy Mango Project i Ewa Bemowska czyli Qlturka wieczorową porą!

Serdecznie zapraszamy już 7 grudnia na kolejne wydarzenie z cyklu: „Qlturka wieczorową porą”!

__________________________________________________
QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret ? tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami – takiej nie napijesz się w domu! Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach! WSTĘP WOLNY
__________________________________________________
EWA BEMOWSKA
Studentka II roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie przyjęta na pierwszą lokatę do klasy prof. Zuzanny Elster.
Ukończyła ZPSM I stopnia im. K. Szymanowskiego w Warszawie w klasie harfy u prof. Katarzyny Staniewicz- Wasiółki. W roku 2017 z oceną celującą ukończyła PSM im. J. Elsnera przy ul. Miodowej w klasie harfy prof. Aliny Baranowskiej. Laureatka wielu nagród na konkursach solistycznych i konkursach muzyki kameralnej, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, m.in.: Ogólnopolskich i Międzynarodowych Konkursów Duetów z Harfą w Cieszynie, I miejsca na ogólnopolskich przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej, wyróżnień na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, oraz wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie w Pradze. Ewa Bemowska jest również laureatką III miejsca na I Ogólnopolskim Konkursie Harfowym, organizowanym przez CEA, oraz jako solistka zajęła I miejsce na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, w septecie harfowym M. Ravela- Introduction et Allegro. Koncertowała, m.in. w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, na Zamku Królewskim w ramach Koncertu Zespołów Kameralnych. Ewa Bemowska wystąpiła również na koncercie pod tytułem ?Środy młodych? w sali NOSPR w Katowicach – występ w Katowicach związany był ze zdobyciem nagrody specjalnej na wyżej wymienionym konkursie.
KWAZZY MANGO PROJECT
Jesteśmy KWAZZY MANGO PROJECT! Jak pierwsze słowo z czymś Ci się kojarzy to spoko, a jak nie to też Cię lubimy.
Gramy muzyczkę. Takie skoczne, kolorowe umpa umpa.
Mamy trąbkę i saksofon, ale nie mamy ksylofonu, choć może i bez tego będziemy sławni.
Przed koncertem zjedz mango
i popłyń se na owocowej fali.
W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!
______________________________________________
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu ?Qlturka wieczorową porą”.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,523s)