Kurier Marecki

Kurier Marecki
05-260 Marki, ul. Jutrzenki 2,
727 517 725, mikolaj@marki.net.pl

Kurier Marecki – wydanie specjalne

Zapraszamy do lektury Kuriera Mareckiego. W wydaniu:

- Relacja ze Święta Niepodległości
- wyniki wyborów
- kalendarium 2010-2014

Aby pobrać nowy Kurier Marecki należy kliknąć w obrazek:

Komentarze: 3

  1. Marek z Marek pisze:

    Super artykuł o klubie. Mam nadzieje że prokuratura zrobi w końcu porządek z prezesami kombinatorami. Oby więcej marecki sport nie był z tymi ludźmi związany. Mam nadzieję że prokuratura udowodni im przekręty i skarze prezesa który śmiał kandydować do Rady Miasta. Kto na niego głosował? Brak wyobraźni!

  2. aw pisze:

    Prawda jest taka, że jak wygra MSG, to temat Marcovii będzie pozamiatany. Jaka może być motywacja u Orycha, żeby swoich pogrążać? Zwrot dotacji się cofnie, wierzycielom się jakoś zapłaci i będzie spoko.

  3. Andrzej pisze:

    Dostałem przed chwilą gazete od msg. Ani słowa o marcovii. Śmiesznie będzie jak Orych wygra. Wogóle droga koalicja wokół niego się zrobiła. Piotrowski i Matusiak za darmo nie poszli, pewnie po wiceburmistrzu dostaną. Nie rozumiem Kwasowej, chyba po prostu poszła tam gdzie więcej dali, bo z 10 lat jej mąż u Werczyniaka pracował i nagle się odmieniło. Skłodowskiego to nie trzeba nawet tłumaczyć. No i ekipa z marcovii. A to pewnie tylko ta część układanki, którą widać z wierzchu.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,658s)