Kurier Marecki

Kurier Marecki
05-260 Marki, ul. Jutrzenki 2,
727 517 725, mikolaj@marki.net.pl

Kurier Marecki [październik 2019] oraz spotkanie na targu

Zapraszamy do lektury październikowego numeru Kuriera Mareckiego. Aby pobrać prosimy kliknąć w obrazek:

Nowy numer Kuriera Mareckiego jako pierwsi mieli okazję przeczytać mieszkańcy, którzy 4 października odwiedzili miejski targ przy ulicy Paderewskiego. Radni klubu Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Michał Piwko, Tomasz Paciorek, Jacek Domaszczyński i Mikołaj Szczepanowski spotkali się tam z markowianami.

Chcieliśmy wyjść do ludzi, porozmawiać o ich spojrzeniu  na miasto. W czasie rozmów udało się poruszyć wiele mareckich tematów. Co chwila wracała sprawa kosztu odbioru odpadów, a z kilkoma osobami rozmawialiśmy o Straży Miejskiej (byli i gorący zwolennicy i zagorzali przeciwnicy tej instytucji). Według części mieszkańców strażnicy mogliby zadbać o większy porządek w mieście. Podczas piątkowego spotkania często pojawiała się też kwestia bezpieczeństwa. Jak się okazało ze zjawiskiem, o którym piszemy na drugiej stronie Kuriera spotkali się mieszkańcy z różnych części miasta. Wszystkie rozmowy omówiliśmy jeszcze we gronie radnych MWS i postaramy się systematycznie interweniować w poruszanych sprawach.

Klub radnych MWS

 

Galeria

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,549s)