Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Kopacze Team zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Halowego

Dwudniowe zmagania w ramach Mikołajkowego Turnieju Halowego zakończyły się zwycięstwem Kopaczy Team z Przasnysza (na zdjęciu). Dowodzona przez Kamila Majkowskiego (byłego zawodnika m.in. Legii Warszawa, Pogoni Szczecin i Wisły Płock) drużyna pokonała w wielkim finale marecką Niespodziankę. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. O tym kto zdobędzie okazałe trofeum zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali gracze z Przasnysza. Niespodzianka może czuć spory niedosyt ponieważ prowadziła z rywalem już 2:0 i miała znakomitą okazję do zdobycia kolejnej bramki, która zapewne zadecydowałaby o jej zwycięstwie.
Podium uzupełnił TANATOS z Warszawy, który we wcześniejszych turniejach występował pod nazwą Robotnicy.


Królem strzelców mikołajkowej rywalizacji został Kamil Majkowski (Kopacze Team), który zdobył aż 15 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Dariusza Nowaka z Tanatos, który wielokrotnie ratował swój zespół przed stratą gola. MVP Mikołajkowego Turnieju Halowego został natomiast Paweł Gołaszewski z Niespodzianki Marki (na zdjęciu), który poprowadził swoją drużynę aż do wielkiego finału.

Grudniowy turniej rozegrany został w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Dużej 3. Patronat honorowy nad zmaganiami objął Burmistrz Miasta Marki, Jacek Orych. Do rywalizacji przystąpiły aż 34 drużyny. W pierwszej edycji turnieju najlepsi okazali się Kopacze i to oni będą bronić mistrzostwa za rok. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na III Noworoczny Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Miasta Marki. W ubiegłym roku o miano najlepszego zespołu walczyło aż 40 zespołów. Miejmy nadzieję, że w tegorocznej edycji będzie podobnie.

„Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki, Jacka Orycha oraz było współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta”

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,592s)