Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Kornela Makuszyńskiego w Markach

ul. Okólna 14,
05-270 Marki
22 781-10-26, markiszkola1@gazeta.pl

Kontynuacja walki o bezpieczne przejścia dla pieszych na ulicy T. Kościuszki.

W zeszłym roku składałem wniosek do burmistrza w tej sprawie, ale padło wówczas stwierdzenie, że od 1 styczna ten odcinek ulicy Kościuszki stanie się drogą powiatową. To był argument za tym, że nie poczyniono działań w tej sprawie.

Stało się. Od tego roku odcinek wspomnianej ulicy jest w zarządzaniu powiatu, dlatego złożyłem pisemny wniosek do starosty wołomińskiego. Mam nadzieję, że otrzymam zadawalającą odpowiedź, która przerodzi się w czyny ze stronu władz powiatowych.

Mieszkańcy ulic, które zostały wymienione we wniosku na pewno będą spokojniejsi o bezpieczeństwo swoich pociech zmierzających do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej.

Treść wniosku poniżej:

WNIOSEK

 

 

 

 

 

 

Komentarze: 3

 1. Katarzyna dziwisz pisze:

  Panie Arkadiuszu, mieszkańcy ulicy Zagłoby w ostatnich dniach zebrali podpisy pod wnioskiem/prosbą do Pana o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów dotyczących między innymi dojścia do przystanków po stronie Warszawy. w jaki sposób i kiedy moglibyśmy przekazać Panu ten wniosek? dziękuję. K. Dziwisz

 2. Arkadiusz Werelich pisze:

  Witam serdecznie,

  Pani Katarzyno, wszelkie informacje wysłałem na maila. Podaję kontakt do siebie: werelicharkadiusz@gmail.com lub 509 595 555

  Pozdrawiam,
  Arkadiusz Werelich

 3. A Kaczmarek pisze:

  Witam serdecznie a czy może Pan się także zainteresować sprawą chodnika na ul Mickiewicza.? Mimo,że jest to strefa zamieszkania i ograniczenie do 30km/h to kierowcy tego wogóle nie respektują,wymijając sięna wzajem i pieszych. Osobiście bardzo nie lubie i boję się tędy chodzić a niestety jest to jedyna droga do przystanku Kościuszki z którego odjezdza autobus 732. Dziękuję A Kaczmarek

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,546s)