Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Konsultacje w sprawie zmian w komunikacji

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami ZTM.

21 maja – to ważna data dla osób, które chcą wziąć udział w konsultacjach dotyczących zmian w komunikacji miejskiej. Jak pewnie Państwo już wiedzą, we wrześniu ruszy stacja metra Trocka, co zasadniczo zmieni kształt transportu publicznego w tej części aglomeracji warszawskiej. 21 maja eksperci Zarządu Transportu Miejskiego pojawią się w Centrum Aktywności Fabryczna 3. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 i jest planowane na trzy godziny. Specjaliści z ZTM będą na Państwa czekać i odpowiadać na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy!

Uwagi do propozycji ZTM można składać drogą elektroniczną na adres konsultacje@ztm.waw.pl

Więcej na temat propozycji zmian w komunikacji TUTAJ

Komentarze: 1

  1. Mieszkaniec pisze:

    Akurat w przypadku Marek te konsultacje są od samego początku zwykła atrapa dla zamydlenia oczu. Fakty są takie, że już zapadła decyzja o skróceniu linii 140, 340 oraz 738 do ul. Trockiej.
    O ile w przypadku Warszawy Urzędy Dzielnic mogą sporo namieszać w planach ZTM-u ze straceniem linii (co już wielokrotnie miało miejsce), tak z Markami nikt się nie liczy i liczył nie będzie. Nikt, łącznie z UM Marki nie ma takiej siły przebicia aby te plany zmienić.
    Zawdzięczamy to temu, który zgodził się na degradację linii 140 (w ilości kursów) na rzecz linii 738. Teraz fakty są takie, że z punktu widzenia ZTM najważniejsza jest linia 738, i to do linii 738 dostosowuje się rozkłady oraz trasy linii 140 oraz 340. A już najbardziej wprost pisząc: Marki w kwestii komunikacji publicznej są obecnie zakładnikiem Radzymina. Linia 738 jako linia podmiejska musi kończyć na najbliższej stacji metra, wiec z automatu 140 i 340 muszą pojechać taką samą trasą – choć są teoretycznie liniami miejskimi.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,543s)