Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Konsultacje ciągów komunikacyjnych – obwodnica

Do środy, 4 marca, Urząd Miasta Marki czeka na uwagi mieszkańców dotyczące projektu powiązań dróg lokalnych z obwodnicą od węzła „Zielonka” do węzła „Kobyłka”.

Promost Consulting Sp. z o.o. opracowuje dokumentację projektową dla budowy obwodnicy Marek od węzła „Marki” do węzła „Kobyłka”. W czwartek, 5 marca, odbędzie się spotkanie projektantów z przedstawicielami Urzędu Miasta Marki, podczas którego omówione zostaną powiązania komunikacyjne dróg lokalnych oraz przebieg ciągów pieszo-rowerowych na odcinku między ul. Pustelnicką w Zielonce (przedłużenie ul. Lisa-Kuli) a węzłem „Kobyłka”.

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z koncepcją programową dla tego odcinka obwodnicy oraz zgłaszania swoich uwag, które następnie przekazane zostaną projektantom. Plan sytuacyjny z koncepcji programowej wykonanej na zlecenie GDDKiA dostępny jest w wersji elektronicznej poniżej oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Marki w pokoju A6 na parterze w godzinach pracy urzędu.

Informacji o rozwiązaniach zawartych w koncepcji programowej udziela Wydział Infrastruktury, tel. 22 781-10-03 wew. 610.

Uwagi można zgłaszać drogą mailową na adres: drogi@marki.pl lub na piśmie w kancelarii Urzędu Miasta Marki (pokój 6) do 4 marca do godz. 14:00.

WĘZEŁ „ZIELONKA” – PLAN SYTUACYJNY
WĘZEŁ „KOBYŁKA” – PLAN SYTUACYJNY

Komentarze: 1

  1. Czy plan sytuacyjny dotyczy węzła „Zielonka”, na co wskazuje treść artykułu, czy też „Zielonka 2″, na co z kolei wskazuje załączone do artykułu zdjęcie i wydaje się być tym, o który chodzi w planie.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,545s)