Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Konkurs „Marki w Zieleni”

Burmistrz Miasta Marki oraz Rada Miasta Marki zapraszają do udziału w konkursie „Marki w Zieleni” na najładniejszy ogród oraz balkon.

Aby wziąć udział w konkursie „Marki w zieleni” należy do dnia 10 czerwca 2016 r. zgłosić swoją posesję lub balkon w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (pokój A4), osobiście lub e-mailem (srodowisko@marki.pl), przesyłając formularz zgłoszeniowy (do pobrania w pdf wraz z regulaminem poniżej).

Komisja Konkursowa będzie odwiedzała zgłoszone posesje w dniach od 20 czerwca do 24 czerwca 2016 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 15 lipca br., a wręczenie nagród odbędzie się na jesiennej Sesji Rady Miasta Marki.

Za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z kategorii zostaną przyznane nagrody w postaci kart podarunkowych o różnej wartości oraz wręczone pamiątkowe dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz książki związane z tematyką organizowanego konkursu.

Regulamin konkursu „Marki w zieleni”

Formularz zgłoszeniowy do konkursu

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,525s)