Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Konkurs „Marki w zieleni” 2002 – najpiękniejsze ogrody

Po rekordowych tej zimy mrozach i opadach śniegu przyjemnie będzie obejrzeć zdjęcia z zeszłorocznego już konkursu pod hasłem MARKI W ZIELENI. Jest to konkurs organizowany od kilku lat w naszym mieście i z każdym rokiem przyciąga coraz więcej uczestników. Zachętą dla czytelników do udziału w nim niech będą zamieszczone tu zdjęcia ogrodów uczestników edycji 2002.
Pamiętajmy, że ogrody nie muszą mieć przecież rozmiarów Ogrodu Botanicznego w Powsinie, żeby cieszyć nasze oczy i dać możliwość wypoczynku w kojącym otoczeniu roślin. Wystarczy mały fragment ziemi, a nawet on nie jest konieczny, jeżeli udekorujemy roślinami balkon czy taras. Oto przykłady pięknych, wielobarwnych ogródków i klombów na małej powierzchni. (fot. 1, fot. 2, fot. 3, fot. 4). Właściciele tych ogrodów nie muszą nas zapewniać o swojej miłości do kwiatów – z pewnością poświęcają mu bardzo dużo czasu.

Fot. 1: Miejsce I

Fot. 2: Miejsce I

Fot. 3: Miejsce I

Fot. 4: Miejsce I

Ciąg dalszy na kolejnych stronach.

Komentarze: 2

  1. kazia pisze:

    moja mama kocha kwiaty i czesto odwiedza ta stronke!!!!!!!!!!

  2. zuzana zuz pisze:

    miejsce pierwsze bylo najladniejsze i najciekawsze.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,523s)