Koniec udręki?

Dobra wiadomość dla korzystających z usług poczty na Sportowej. Co prawda nie dotyczy to pracy samej poczty, ale ucieszy brnących w błocie i klnących kierowców i pieszych.

Foto mówi samo za siebie.

A. Inglot

Komentarze: 2

  1. p.jaczewski pisze:

    Dobre i to, ale (nie chcę wyjść na malkontenta) wolałbym jedno okienko więcej na poczcie niż nawet najlepszy parking. Swoją drogą problemem na poczcie nawet nie jest to, że jest za mało okienek, ale jest ogromny chaos (bajzel dosłownie) z awizami. Jeśli Pani bierze awizo to rzadko się zdarza, że paczkę albo list dostajemy w ciągu 2 minut. Mi raz Pani szukała tego dokładnie 11 minut, bo przeoczyła list. Powinno być to – nie wiem – ponumerowane i ułożone w kolejności, żeby po numerze było wiadomo, gdzie tego trzeba (chociaż orientacyjnie szukać). Jak to się zmieni to i skończą się kolejki, ale niestety jaka instytucja, taki porządek.

  2. Mariusz Rżysko pisze:

    Bajzel i owszem ale Pani listonosz pracująca w rejonie ul.Sosnowa, Mickiewicza, Elektryków, jest na medal. Więcej takich ludzi na poczcie.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,527s)