Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

koncert Zuzy Gadowskiej – Qlturka Wieczorową Porą

8.11. odbył się w Centrum Aktywności Fabryczna 3 koncert Zuzy Gadowskiej w ramach cyklu wydarzeń Qlturka Wieczorową Porą.

Zuza Gadowska – instrumentalistka, absolwentka w klasie skrzypiec, autorka tekstów i muzyki, laureatka wielu konkursów muzycznych takich jak ?Czas na Ciebie”, czy ?Konkurs piosenki osobistej?. W sierpniu 2019 roku wydała debiutanckiego singla „Nie wpuszczam Cię” w ramach projektu „My name is new” poprzez wytwórnię Kayax. Zuza Gadowska jako wokalistka i instrumentalistkabierze udział w wielu projektach muzycznych, natomiast głównym jest zespół Zuza Gadowska Band z którym ma już pierwsze osiągnięcia takie jak II miejsce na warszawskich festiwalach Stage4u oraz Mordor Music Festival. W ramach Qlturki Wieczorową Porą zaprezentuje solowo swój autorski materiał.

Zapraszamy do relacji z koncertu: https://youtu.be/KBRhZoUo4jo

 DSC0986

 DSC0995

 DSC1078

oraz do relacji Tuby Marek:

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu, którym będzie występ grupy AKT VIII dnia 22.11.!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,578s)