Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

SINGIN` BIRDS wybrzmią w Markach

Zapraszamy do PTASZARNI
Koncert SINGIN` BIRDS
2 lipca (niedziela) godz. 18.00 PARK MIEJSKI
w ramach akcji: NA WEEKEND ZOSTAJĘ Z RODZINĄ W MARKACH

SINGIN` BIRDS to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa od kilku lat. Singin` Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter i brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów-pianista Marcin Piękos. Szerokiej publiczności Singin` Birds dali się poznać m.in. podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinału programu „Must Be The Music”, programu „Jaka to melodia”, czy trasy koncertowej organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia-”Lato z Radiem”.

Na swoim koncie zespół ma dwie płyty. Debiutancki album „Niech tak zostanie” ukazał się w 2013 roku, zaś w tym roku premierę miał ich drugi krążek -”Swing&Roll”.
Muzyka zespołu działa niczym wehikuł czasu. Raz przenosi słuchaczy do eleganckich i szykownych czasów swinga, innym razem do szalonych lat 50 i 60, pełnych rock?n?rolla i bigbitu, by po chwili zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem.
Singin`Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym i wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.

Linki do wykonań zespołu:
https://www.youtube.com/watch?v=F93W9JCksYU
https://www.youtube.com/watch?v=MOeRcZi8ubQ

Zapraszamy!!!

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,536s)