Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Kompromis w sprawie zmian do budżetu na 2015 rok

Podczas dzisiejszego spotkania z radnymi wypracowano kompromis w sprawie zmian w budżecie miasta. Na poniedziałek zaplanowana jest nadzwyczajna sesja rady miasta na godz. 18:00, podczas której przyjęta zostanie uchwała zmieniająca budżet na 2015 rok zawierająca wszystkie zakładane inwestycje.

Galeria

Komentarze: 1

  1. Zdzisław Domolewski pisze:

    A ja wyczuwam, że cała ta sytuacja związana z ulicą Rolną ma jakiś ukryty kontekst, czy coś co się określa słowami – drugie dno. Wydaje mi się, że wszyscy radni i sam p. Burmistrz są marionetkami w teatrzyku, którym ktoś ukryty porusza. Czy ktoś z jednej lub drugiej strony sporu, czy konfliktu zdobędzie się na odwagę i ujawni w czym rzecz?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,766s)