Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Kolejny konkurs – kolejna wygrana. Nie mamy sobie równych

Drodzy Mieszkańcy, Jesteście niesamowici! Wszystko wskazuje na to, że zwyciężyliśmy w kolejnym konkursie internetowym. Do grona projektowanych obecnie siłowni plenerowych, budowanych w ramach budżetu obywatelskiego, dołączy kolejna – wyklikana dzięki aktywności mareckich internautów w konkursie „Nestle porusza Polskę”. Siłownia powstanie na Zieleńcu na Placu Zgody przy ulicy Głównej. Nasza lokalizacja zyskała najwięcej głosów spośród wszystkich zgłoszonych na Mazowszu. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w głosowanie na Marki przez ostatnie 3 miesiące i namawiali do głosowania rodzinę, znajomych, sąsiadów. Razem można więcej, co po raz kolejny udowodniliśmy. Oby tak dalej!

Komentarze: 1

  1. Mieszkaniec pisze:

    A obniżki kosmicznych cen za wodę i ścieki to są planowane?
    Czy mamy je sobie gdzieś wyklikać?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,548s)