Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Kibice Marcovii zapraszają na mecz z Mazurem Radzymin!!

678_0.jpgKibice Marcovii zapraszają na mecz z Mazurem Radzymin, który odbędzie się dnia 26 maja (sobota) o godzinie 16. Będzie to najważniejszy mecz rundy dla drużyny Marcovii, prawdopodobnie decydujacy o awansie do Mazowieckiej Ligi Seniorów w związku z tym zawodnikom MTS-u potrzebne będzie wsparcie w postaciu dopingu. 

Wszystkich kibiców Marcovii serdecznie zapraszamy na wyjazd do Radzymina.

Chcąc zadbać o jak największą ilość osób na trybunach zorganizowaliśmy autokar, który zawiezie nas w obie strony (koszt 5 zł, wstęp na mecz jest darmowy). Dla zainteresowanych zbiórka w dniu meczu o godzinie 14 przy budynku klubu Marcovia (ul. Wspólna 12). Prosimy też o wycięcie konfetii na ten mecz, ponieważ będzie to jeden z elementów oprawy.Szybki89

678_11.jpg

Galeria

Komentarze: 3

  1. Piotras pisze:

    Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz MTS gra aeao Marcovia gol ;)

  2. Lukasz pisze:

    Naprawde zapraszamy!!! Zabawa zawsze przednia :) Jest to najważniejszy mecz, więc pokażmy na co nas stać!

  3. szybki89 pisze:

    Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Podobno Mazur Radzymin SPECJALNIE na mecz z Marcovią wprowadził bilety: koszt 5 zł. Sami Państwo niech ocenią zachowanie radzymińskich działaczy.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,602s)