Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Kajakowy spływ Bugiem z Małkini do Broku. Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

na 19 sierpnia telewizyjna pogodynka przewiduje temperaturę sięgającą 29 C i bardzo słoneczny dzień. Dlatego też Stowarzyszenie „Marki-Pustelnik-Struga” w tym dniu (sobota) organizuje spływ kajakowy. Będzie to już kolejna wyprawa kajakowa organizowana przez Stowarzyszenie. Poniżej linki do wcześniejszych edycji.

Spływ 1

Spływ 2

Spływ 3

W tym roku wybieramy się na spływ Bugiem na trasie MałkiniaBrok.

Ramowy plan wyprawy.

Wyjazd z Marek ok. godz. 8:30. Zbiórka na parkingu obok Urzędu Miasta.
Podróż w jedną stronę do Broku (ok. 80 km) zajmie nam około jednej godziny.

Stamtąd organizator zabiera nas do Małkini. Z Małkini spływamy Bugiem do Broku. Trasa liczy ok 13 km i spływ kajakiem zajmie ok 3,5 godziny. W międzyczasie planowane są postoje na kąpiel. Na trasie nie ma żadnych utrudnień. Trasa dość łatwa, przyjemna i malownicza. Po spływie myślimy o zorganizowaniu ogniska.

Powrót do Marek planujemy około godz. 20:00

Koszty:

Wypożyczenie kajaku 2 osobowego to koszt 30 zł. 15 zł od osoby.
Transport, autokar 48 osobowy lub mniejszy (koszt uzależniony od ilości osób), jednakże nie powinien przekroczyć kwoty 25 zł na osobę.

UWAGA !!!

Ze względu na duże zainteresowanie spływem i koniecznością wcześniejszej, potwierdzonej rezerwacji kajaków zapisy przyjmowane są do czwartku, tj. do 10.08.2017 r. do godz. 16:00.

Ci z Państwa, którzy są zainteresowani jednodniową wyprawą z nami prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem wyprawy Panem Arturem Rytel-Andrianikiem tel. 609-498-523 lub mailowo: rytelartur@gmail.com

Zapraszamy na wspólną wyprawę!

Uwaga! Uczestnicy wyprawy biorą w niej udział na własną odpowiedzialność.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 57, generowano: 0,626s)