Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Już w sobotę Marcovia gra z Wkrą Żuromin !

wkra_zurominJuż w najbliższą sobotę o godzinie 13. na stadionie w Markach przy Wspólnej 12 spotkanie 8. i 11. drużyny IV ligi.

Mimo zbliżonych lokat w tabeli Marcovia wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania, zwłaszcza, że od 5. ostatnich spotkań nie przegrała, uzyskując korzystne rezultaty niejednokrotnie z dużo wyżej notowanymi od siebie rywalami. Nasz drużyna ma na koncie obecnie 19. punktów po 12. kolejkach, rywal ma 13. oczek. Ostatnie spotkania Marcovii i Wkry miały miejsce 18 sierpnia 2007 roku, kiedy to wygraliśmy w Żurominie 2:0 oraz 29 marca 2008 r w Markach. To ostatnie spotkanie przegraliśmy po zaciekłej walce 1:2. Ostatniego gola (na 1:2) strzelił Żurominowi z ponad 20. metrów Mariusz Ciszewski.

Jak pójdzie Marcovii w kolejnym spotkaniu z Wkrą – przyjdź i przekonaj się. Koniecznie zabierz ze sobą też rodzinę i znajomych !

Komentarze: 1

  1. Kompletne zestawienie wyników Wkry w tym sezonie na stronie marcovia.yoyo.pl w wątku o tej samej nazwie.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,546s)