Grupa Marki 2020

Stowarzyszenia Grupa Marki 2020
05-270 Marki; ul. Andersa 2

grupa@marki2020.pl
601 861 021

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Jesienne wietrzenie szafy – pchli targ

Ciuchy, z których dzieci wyrosły, zabawki, którymi się już nikt nie bawi, książki, które po przeczytaniu zbierają tylko kurz, płyty z filmami, których już nikt nie ogląda – takie rzeczy często zalegają w naszych piwnicach, garażach, na strychach czy pawlaczach. Jest wyśmienita okazja, żeby się ich pozbyć. W najbliższą sobotę zapraszamy na Jesienne Mareckie Wietrzenie Szafy.

Lepszego terminu nie można chyba sobie wyobrazić – kończy się lato i w ramach domowych porządków wymieniamy ubrania na jesienne. Po takim przeglądzie pozostają nam rzeczy wciąż w dobrym stanie, ale już nieprzydatne – choćby z tego powodu, że dzieci z nich wyrosły. Po co mają zalegać w szafie? Czy nie lepiej je spieniężyć bądź wymienić?

Dlatego zapraszamy 20 września na targowisko miejskie przy Paderewskiego. Tego dnia już od godziny 9.00 brama targowiska stanie otworem dla tych, którzy chcą coś sprzedać, kupić lub dokonać zamiany. Co najważniejsze, tego dnia nie będą pobierane żadne opłaty, zarówno od kupujących, jak i sprzedających.

Warto mieć ze sobą folię, kocyk lub stolik – sprzedawane rzeczy lepiej się prezentują i nie brudzą od bruku. Pamiętajmy, że dobre słowo i uśmiech pomagają i sprzedającym i kupującym.

Zapraszamy w sobotę 20 września – o ile, oczywiście, nie będzie padało :)

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,805s)