„Jesień relaks niesie”- Zaproszenie na warsztaty

ulotka7_DRUK_str1Jesień przysparza nam często niesympatycznych doznań ze strony układu nerwowego, trawiennego czy odpornościowego. Wychodząc naprzeciw jesiennym szarugom, depresjom i obniżeniom nastroju Instytut Promocji Rozwoju Osobowości „IPRO” w ramach projektu „Cztery pory dla Kobiety” przygotował dla Pań mieszkających w Markach cykl otwartych warsztatów relaksacyjnych.

W trakcie spotkań będzie można nauczyć się sposobów odprężenia organizmu i głębokiego relaksu. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną psychoterapeutkę i trenerkę Martę Karpińską-Makowską pozwolą wszystkim uczestniczkom poznać metody świadomej walki ze stresem, bezsennością, nerwobólami. Dzięki naszym warsztatom poprawie ulegnie kondycja psychiczna oraz zdolność koncentracji uwagi, co wpłynie pozytywnie na jakość życia osobistego i zawodowego. Poznane techniki będą mogły Panie samodzielnie stosować w domowym zaciszu, co zaowocuje trwałą poprawą zdrowia.

  • Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w każdy wtorek o godz. 19.00-20.00
  • Opłata w wysokości 12 zł dla Pań mieszkających w Markach za 1 spotkanie przyjmowana jest bezpośrednio przed zajęciami.
  • Osoby spoza Marek płacą 28 zł za sesję. Istnieje możliwość opłacenia całego cyklu ( 8 zajęć) i uzyskania bonifikaty w wysokości 10%.
  • Zalecamy wygodny strój nie krępujący ruchów, w sali relaksacyjnej zdejmujemy obuwie. Przeciwwskazaniem do uczestnictwa  w zajęciach jest stwierdzona schizofrenia.
  • Projekt jest dofinansowany przez Burmistrza miasta Marki.
  • Prosimy o punktualne przybycie.

Zapraszamy wszystkie Panie, które stać na podarowanie sobie jednej godziny tygodniowo w prezencie i oderwanie się od rutynowych zajęć dnia codziennego. Informacje o zapisach na www.ipro.org.pl

 

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,555s)