Akcja Katolicka

Akcja Katolicka
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93
503 385 959, akcja@marki.net.pl

Szanując przeszłość
- patrzymy w przyszłość.

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

IX Marecka Majówka Rowerowa – 26 maja, godz. 10.00

majowkaStart: 26 maja 2012, godz. 10.00
Miejsce: Marecki Parki Miejski (Al. Piłsudskiego 96)
Meta i wręczenie nagród: Marecki Parki Miejski – w trakcie imprezy Przystań Marki 2012
Zapisy: do 23 maja w Urzędzie Miasta Marki pok. 29
Tylko zarejestrowani uczestnicy biorą udział w losowaniu nagród.

Regulamin i przebieg trasy dostępne będą podczas zapisów oraz na stronach www.marki.pl i marki.net.pl

majowka

Komentarze: 5

 1. sali mali pisze:

  okropny plakat, nie kojarzy się z imprezą rodzinną tylko z wyścigiem, a przecież nie chodzi tu o to kto pierwszy będzie na mecie tylko o czas spędzony wspólnie z najbliższymi, pomijam już brak zamieszczenia podstawowych informacji, np. takich, że nie każdy może uczestniczyć, bo ilość miejsc jest ograniczona

 2. Kasia S. pisze:

  Niestety na majówkę już się nie zapisze. Okazało się, że trochę się spóźniłam. Limit wyczerpany :(

 3. sali mali pisze:

  właśnie, ten problem poruszyłam we wcześniejszym wpisie, ale wpis ten niestety został wykasowany. Mimo to, sytuacja przykra, rajd rodzinny powinien być dla każdego, a nie dla wybranych-kto szybszy ten lepszy

 4. m.kroczek pisze:

  Dzień dobry, a właściwie dobrej nocy, Pani Kasiu S.
  mnie również jest przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Mieszkańców Marek, którzy odeszli z kwitkiem, na dzień przed wyznaczonym terminem zapisów jest więcej. jako współorganizator Rajdu, czuję się odpowiedzialny za zaistniałą sytuację. Proszę zgłosić się do mnie, jeżeli ma Pani jeszcze ochotę wystartować w sobotniej imprezie, na odprawie przedstartowej o godzinie 9.30, odstąpię Pani swoje miejsce.
  Podczas Rajdu będziemy między innymi promowali inicjatywę ?Ratujmy życie?, Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Warszawsko-Praskiej, zainaugurowaną 9 stycznia 2011 roku /w Auli Kurialnej w Warszawie przy ul. Floriańskiej 3/ wykładem prof. Wojciecha Rowińskiego, krajowego konsultanta transplantologii klinicznej. Ideę tę przedstawialiśmy mieszkańcom naszego miasta w ubiegłym roku, w trakcie festynu ?Dzień Rodziny”.
  Tu można przeczytać więcej o tym przedsięwzięciu:
  http://www.marki.net.pl/ratujmy-zycie-podjecie-inicjatywy-w-markach-26972
  Będziemy również promować, chyba pierwszy raz w naszym mieście na tak dużą skalę Nr ICE w komórce
  (ang. ,,In Case of Emergency” – w razie wypadku) to międzynarodowy skrót zrozumiały dla wszystkich służb medycznych interweniujących na miejscu wypadku. Dzwoniąc pod numer wpisany w telefonie komórkowym pod hasłem ICE, mogą szybko dowiedzieć się np., jaką grupę krwi ma właściciel telefonu, jakie przyjmuje leki i na co choruje.
  Krewni osoby poszkodowanej zostaną zaś niezwłocznie powiadomieni o wypadku.
  Wierzę, że pomimo wszystkich niedociągnięć, Rajd podobnie jak 8 jego poprzednich edycji, pozostawi niezapomniane wspomnienia. Cieszę się, że mamy kilkunastu uczestników którzy wystartują z nami dziewiąty raz. Im należy się szczególne uznanie.
  Mam nadzieję, że rekreacyjna jazda na rowerze spotka się z szerszym oddźwiękiem i próby założenia Klubu Rowerowego staną się niedługo faktem.
  Zapraszam fanów dwóch kółek do pomocy w założeniu Klubu Rowerowego działającego w ramach Mareckiej Akcji Katolickiej.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków dwóch kółek…
  i do zobaczenia na starcie.
  Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki /Komandor IX Mareckiej Majówki Rowerowej/
  p.s. po zakończeniu imprezy będę oczekiwał na Państwa uwagi, sugestie dotyczące przebiegu Rajdu, jak również powiem więcej o rowerowych zamierzeniach moich i ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie dwóch kółek.
  Na Państwa komentarze do tego wpisu odpowiem również na mecie Rajdu.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,555s)