Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

IV Bal Markowiaka. Relacja.

Szanowni Państwo,

27 stycznia 2018 r. odbył się IV Bal Markowiaka zorganizowany przez Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”. Bal, tradycyjnie, rozpoczął się uroczystym polonezem.

W trakcie zabawy przeprowadzono konkursy z nagrodami. Odpowiadając na pytania związane z historią i funkcjonowaniem naszego miasta można było wygrać modne krawaty ufundowane przez właściciela przedsiębiorstwa R&M Micharelli - Roberta Mielczarka oraz okolicznościowe kalendarze przygotowane przez Wspólnotę Samorządową Powiatu Wołomińskiego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Były i inne cenne nagrody. Pierwszą z nich, bon o wartości 300 zł na wykwintną kolację dla 2 osób, ufundował hotel Mistral w Markach.

Drugą nagrodę, bon o wartości 150 zł na zabiegi pielęgnacyjne, ufundowało Studio Modelowania Sylwetki „SLIM SHAPE” z ul. Lisa Kuli 5a w Markach.

Trzecią nagrodę, ręcznie wyrabiany wazon z polskiej huty szkła, ufundował Tomasz Paciorek, członek Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Na zabawie wybrano również króla i królową balu. W tym roku korony otrzymali Państwo Smarzewscy z Marek. Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku Państwo Smarzewscy byli najbardziej roztańczoną parą Balu Markowiaka. Gratulujemy!

Zaś najbardziej roztańczoną parą w tegorocznej IV edycji Balu Markowiaka, otrzymując specjalną statuetkę, zostali Państwo Tyszkiewicz z Marek. Zwycięzcy będą piastować swoje funkcje przez cały rok.

Na balu bawiły się aż 3 pokolenia markowiaków.

Zabawa trwała do białego rana. Niesamowitą oprawę muzyczną zapewnił Mariusz Sobolewski - znany bardziej markowiakom jako DJ SIUPA.

O tradycyjne wyroby zatroszczyli się lokalni przedsiębiorcy.

Chętnych na kolejny, V jubileuszowy Bal, zapraszamy już za rok. Organizatorem Balu Markowiaka jest Stowarzyszenie „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Więcej zdjęć w albumie na stronie FB Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”. KLIKNIJ TUTAJ.  Poniżej kilka wybranych filmików z IV Balu Markowiaka.

1. Kliknij tutaj

2. Kliknij tutaj

3. Kliknij tutaj

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 78, generowano: 0,642s)