Informacje z prac Rady Miasta – budżet Miasta na rok 2011

Szanowni Współmieszkańcy,
W związku z rozpoczęciem prac nad przedłożonym projektem budżetu na rok 2011 dla Miasta Marki, chciałbym zaprosić do zapoznania się z opracowanym dokumentem oraz przesłaniem swoich uwag/sugestii nad adres Rady Miasta lub też adres mailowy: przewodniczacy@marki.pl. Zgłoszone uwagi/sugestie zostaną przekazane do stosownych Komisji, które będą pracować w styczniu nad projektem budżetu. Dokument istnieje do pobrania ze strony BIP Marki – http://bip.marki.pl/pl/bip/budzet/2011 .

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Piotrowski

Przewodniczący Rady Miasta

Komentarze: 1

  1. eM pisze:

    Mam nadzieję Panie Przewodniczący że ten budżet będzie jeszcze weryfikowany i zmieniony bo jest kilka poważnych znaków zapytania. Jak chociażby kwota 4200000 na niepubliczne przedszkole. Ktoś buduje za nasze pieniądze następne prywatne przedszkola? Bo za taką kwotę to można blok postawić na 8 mieszkań. To niby na co tyle kasy? Że przedszkoli brak to fakt, ale może skoro dajemy taką kasę to lepiej zbudować państwowe a nie prywatne. Coś mi tu bardzo, ale to bardzo nie pasuje.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 66, generowano: 0,540s)