Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Inauguracja lubianej akcji

Jak co roku Park Briggsów w okresie wakacyjnym będzie przyciągał atrakcjami.

Co weekend zapraszamy od 14 do 18 na warsztaty i animacje, jakie przygotował marecki ratusz. Każdy weekend to inna tematyka. Rozpoczynamy 6 lipca. Zaś 7 lipca oficjalne rozpoczęcie naszych spotkań pod hasłem – „Eko Magia – festiwal kultury naturalnej” oraz wystrzałowe warsztaty.

Od 14.00 do 18.00 zapraszamy na uroczystą inaugurację akcji weekendowych. Atrakcje na scenie, jakie proponuje Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, to m.in.

14.00 – integracyjne i magiczne warsztaty muzyczne z Anią Brodą

15.00 – koncert dla dzieci w wykonaniu Ani Brody

17.00 – koncert zespołu Nic wielkiego w składzie: Olga Szaltis, Magda Woźniak, Hipolit Woźniak, Paweł Jędrzejewski, Ryszard Grabowski.

Dodatkowo w przestrzeni parku tworzenie z mieszkańcami EKO altany, ekologiczne krasnale dla dzieci, EKO mural, EKO instalacja: wiatraki i butelki oraz warsztaty muzyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Urząd Miasta zaprosi do zakręcenie Kołem EkoFortuny, które świetnie sprawdziło się na Dniach Marek. Zainteresowani złożą wniosek na Marecką Kartę Mieszkańca. Oczywiście nie zabraknie kontynuacji sobotnich atrakcji, czyli wystrzałowych warsztatów i animacji jak wyścig rakiet, strzał z łuku i rzut do celu czy bitwa na balony z wodą. Będzie też drobny poczęstunek z kawą, herbatą, czekoladą i ciasteczkami.

Wpiszcie w kalendarze, widzimy się w parku miejskim.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,554s)