III Międzynarodowy Turniej Ziemi Zawkrzeńskiej, 15-20.VII.2003r. Mława

Już po raz trzeci w Mławie odbył się Międzynarodowy Turniej Ziemi Zawkrzeńskiej. Tym razem wystartowało w nim aż 66 zawodników i zawodniczek z Łotwy, Białorusi, Rosji, Ukrainy i oczywiście z Polski. Nasz UKS „Struga” reprezentowało 4 zawodników: Edyta Suchecka, Marcin Grzesiak, Michał Janicki i Paweł Suchecki.

Walka o zwycięstwo w turnieju trwała aż do końca. Ostatecznie tryumfował faworyt imprezy i obrońca tytułu z zeszłego roku, mistrz międzynarodowy Iwan Antonienko z Ukrainy. Drugi był Łotysz Viesturs Tomass, a trzecie miejsce przypadło w udziale Polakowi Mateuszowi Wachowi. Najlepszy z reprezentantów UKS „Struga”, Marcin Grzesiak, który przez ponad połowę turnieju był jego liderem, zajął czwartą lokatę. Paweł i Edyta Sucheccy uplasowali się w pierwszej połowie tabeli, zajmując odpowiednio 25 i 30 miejsce. II wicemistrz Polski juniorów Michał Janicki tym razem zawiódł, kończąc zawody dopiero na 45 pozycji.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,533s)