Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

I wydarzenie Qlturki Wieczorową

Zapraszamy do Fundacji Otwarte Serce w Markach przy ulicy Spokojnej 9 na I wydarzenie Qlturki Wieczorową Porą!

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret ? tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna yerba mate!
WSTĘP WOLNY

Kto zagra?
DERWANA ? autorski projekt Magdaleny Przychodzkiej ? wokalistki, multiinstrumentalistki, kompozytorki oraz autorki tekstów, znanej m.in. z udziału w X Edycji programu Mam Talent, a także wielu solowych projektów autorskich.
Swoją twórczością DERWANA przenosi słuchacza do świata baśni i dawnych wierzeń, mocno zakorzenionych w kulturze słowiańskiej. Muzycznie przeplatają się w niej elementy folkowe, inspirowane kulturą ludową, jak i style typowe dla muzyki popularnej czy rockowej ? od klasycznych ballad po energetyczne utwory charakteryzujące się ostrym gitarowym brzmieniem.
Magda Przychodzka – wokal, skrzypce, flet
Grzegorz Kicmal – gitara
Michał Woźniak – bas
Piotr „Tonic” Konarski – perkusja
W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu ?Qlturka wieczorową porą? dofinansowanego z powiatu

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,549s)