I w Mińsku Mazowieckim wygrywamy

Zawodnicy UKS z dyplomami10 grudnia 2005 r. zawodnicy UKS ?Struga? wzięli udział w IX Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w warcabach 100-polowych. Nasz klub reprezentowało 5 zawodników: Marcin Grzesiak, Paweł Suchecki oraz orlicy Piotr Nagraba, Michał Wójcik i Karol Metelski.

Na turnieje do Mińska Mazowieckiego nasi zawodnicy jeżdżą chętnie. Po pierwsze ? stosunkowo niedaleko, a poza tym na ogół UKS ?Struga? zdobywa tam jakieś nagrody. Tak było i tym razem. Zwycięzcą zawodów okazał się nasz Marcin Grzesiak, a Piotruś Nagraba zajął wysokie ? czwarte miejsce w kategorii orlików. Pozostali nasi orlicy Michał Wójcik i Karol Metelski zajęli w swojej kategorii 8 i 9 miejsce. Dobry początek miał Paweł Suchecki, po 4 rundach znalazł się na pierwszej pozycji i byłby szczęśliwy, gdyby turniej w tym momencie się skończył. Następne dwie partie przegrane z byłymi mistrzami zdecydowały ostatecznie o 11 pozycji w całym turnieju. W zawodach startowało 54 warcabistów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Jarosław Suchecki

 

Najmłodsi UKS-owcy ze swoim treneremNajmłodsi UKS-owcy ze swoim trenerem
Michał i Karol przy jednej warcabnicyMichał i Karol przy jednej warcabnicy
Piotruś radził sobie najlepiej wśród naszych orlikówPiotruś radził sobie najlepiej wśród naszych orlików
Wszyscy dostali pamiątkowe dyplomyWszyscy dostali pamiątkowe dyplomy

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,517s)