Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Hokej na lodowisku

Mareckie lodowisko odwiedzili młodzi hokeiści z klubu UHKS Mazowsze.

Biały Orlik przy ul. Stawowej mroźną pogodą przywitał w sobotę niecodziennych gości. Zawodnicy UHKS Mazowsze zamienili lodowisko na Torwarze na Marki i przyjechali przeprowadzić pokazowy trening hokeja na lodzie. Pod okiem instruktorów (w tym zawodników występujących na co dzień w drużynie hokejowej Legii Warszawa) przez około godzinę młodzi zawodnicy szlifowali swoją formę demonstrując mieszkańcom Marek umiejętności jazdy na łyżwach. Na zakończenie treningu odbył się także krótki mecz.

Następnie zastępca burmistrza Szczepan Ostasz zaprosił na lód mieszkańców Marek, którzy wzięli udział w konkurencjach przeprowadzonych przez prezesa UHKS Mazowsze Piotra Kawalę. Wszyscy uczestnicy konkurencji otrzymali upominki przygotowane przez Urząd Miasta Marki. Ostatnim punktem przygody z hokejem był konkurs strzałów, którego zwycięzcy otrzymali zaproszenia na rewię na lodzie ?Kings on Ice? organizowaną na Stadionie Narodowym. Dla mieszkańców odwiedzających w tym czasie lodowisko Wydział Promocji i Rozwoju przygotował kawiarenkę z gorącą czekoladą i herbatą oraz słodkościami.

Galeria zdjęć z imprezy na mareckim profilu na portalu Facebook.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 66, generowano: 0,542s)