Głosujmy za placem zabaw w Markach – projekt NIVEA POLSKA

znaczekNa temat placów zabaw wiele już powiedziano w naszym mieście, teraz jest również możliwość wspólnego działania poprzez obecnie realizowany projekt NIVEA. Wystarczy tylko się zalogować i oddawać głos raz dziennie…drodzy mieszkańcy…wspólnie możemy więcej…zatem do dzieła…

Firma NIVEA POLSKA z okazji 100 lecia istnienia uruchomiła program skierowany do lokalnych społeczności (samorządy, spóldzielnie) w postaci ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Obecnie w ramach drugiego naboru zgłoszona została lokalizacja przy ulicy Głównej 19 D (Plac Zgody) w Markach.

Zwycięskie lokalizacje (mamy nadzieję, że również marecka) zostanie wyłoniona w głosowaniu internautów trwającym od 6 czerwca do końca października tego roku. Sfinansowane zostaną lokalizacje o największej liczbie głosów oraz te które przekażą pełną dokumentację zgłoszonej dokumentacji.

Nivea_ekran

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aby wesprzeć marecki plac zabaw wystarczy wejść na stronę http://100latnivea.pl/glosowanie zarejestrować się i zagłosować raz na 24 godziny i oczywiście zaprosić wszystkich znajomych i domowników do wspólnego działania.

Drodzy mieszkańcy, zapraszamy do oddawania głosów…

Galeria

Komentarze: 5

 1. Gość pisze:

  Witam
  inicjatywa godna wsparcia, tylko czemu tak poźno ???!!!!
  Akcja trwa od 6 czerwca a dziś jest który?

  Owszem głosowałam i będę głosować tylko póki co nasz plac jest na 1140 miejscu z kilkudziesięcioma głosami. Wiem że liczba głosów bedzie rosła ale u konkurencji również.
  Będzie chyba jakiś cud jesli załapiemy się do tej 100-tki.
  Mimo wszystko trzymam kciuki, bo to i tak będzie chyba większa szansa na plac zabaw niz ten obiecany w zeszłym roku.

  Mimo całego sceptycyzmu głosujmy!!!! Może się uda ??!!!

 2. Marcin Piotrowski pisze:

  Nie poddawajmy się – dla osób, które mają problemy z poruszaniem się na stronie firmy NIVEA załączam link do strony z rejestracją – http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja – czyli najpierw się rejestrujemy się i potem kilkamy codziennie i do boju….

 3. GOŚĆ nr2 pisze:

  Znów plac zabaw najważniejszy w Markach… Nie znaleźliście gdzieś akcji dzięki której można głosować na wykonanie chodników w Markach? Zapraszam m.in. na ulicę Graniczną, Środkową Odrowąża i wiele wiele innych ulic. Ciekawi mnie kto będzie potem odpowiadał i utrzymywał w stanie technicznym te place zabaw. „MARKI MIASTEM BEZ CHODNIKÓW ALE Z PLACAMI ZABAW”

 4. Paweł Jaczewski pisze:

  Wierzę, że się uda, porozsyłałem info znajomym, sam też już się zarejestrowałem (trwa to minutę) i głosowałem i będę to robił codziennie. Polecam też na szczeblu UM Marki zrobić jakieś plakaty – głosów na setny plac jest teraz trochę ponad 6000 – spokojnie da się odrobić do 1 sierpnia. Ciśniemy.

  BTW da się może taki plac wybudować na K6 (najlepiej na samym środku murawy)? ;)

 5. Zdzisław Domolewski pisze:

  Do GOŚCIA nr2
  Proszę Pana, nie rozumie Pan mechanizmu? Po pierwsze: władza Miasta i wszyscy poważni ludzie poruszają się samochodami, w związku z czym chodniki są potrzebne wyłącznie tym, którzy chodzą, a to przecież piesi, a piesi to motłoch. Tak jest i tak ma być, bo to jest wiek XXI, a nie XX. Nawiasem mówiąc, chcąc jakoś uargumentować potrzebę stworzenia gdzieś chodnika powinno się zaznaczyć, że chodnik powinien być, by zimą było na co zgarniać śnieg z ulicy, a chodniki nadają się do tego idealnie.
  Po drugie: aktualnie władzę w mieście sprawują ludzie mający dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a więc stosunkowo młodzi, sami też lubiący pokopać piłkę, więc cóż dziwnego, że stawiamy na place zabaw i „orliki”. Kiedy tak się zdarzy, że ci sami ludzie sprawować będą władzę przez lat powiedzmy trzydzieści (ja doczekam, proszę się o mnie nie martwić), za owych lat trzydzieści problemem naczelnym Miasta stanie się lecznictwo, no i – naturalną koleją rzeczy – troska o cmentarz, może nawet stworzenie jakiegoś nowego cmentarza, a kto wie – nowoczesnego krematorium, czy czegoś w tym rodzaju za jakiś kolejny kredyt?…
  Aktualnie jesteśmy na etapie gry i zabawy, czego świetnym przykładem jest pomysł z basenem.
  Należy się z tym biegiem rzeczy pogodzić i tyle.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,580s)