Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Festyn w Marianowie z udziałem Markowian.

Szanowni Państwo,
w dniu 10 czerwca br. na zaproszenie sołtysa wsi Marianów – Pani Moniki Kryszkiewicz oraz radnej okręgu Dręszew-Marianów – Pani Reginy Łukasiewicz członkowie Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA” oraz motocykliści z Międzynarodowego Rajdu Warszawa – Monte Cassino wzięli udział w festynie pod nazwą: „Rodzina to najlepsza drużyna”.

Po okolicznościowych przemówieniach, prelekcję na temat Rajdu oraz zbiórki darów dla Polaków na Wschodzie wygłosił wicekomandor rajdu – Krzysztof Banaś (na zdjęciu z mikrofonem).
W uznaniu za działania naszego Stowarzyszenia otrzymaliśmy dyplom i pamiątkowe medale, za które serdecznie dziękujemy.

Następnie rozpoczęła się biesiada przy rytmach tanecznej muzyki i bogato zastawionym stołem, na którym królowała wiejska grochówka. Dzieci nie mogły doczekać się przejażdżki motocyklami. Nasz kolega Artur Rytel-Andrianik miał największe powodzenie. Kursował w tę i z powrotem sprawiając frajdę zgromadzonym dzieciom, ale także rodzicom, którzy fotografowali swoje pociechy na nowoczesnych maszynach, do których z pewnością należał motor Grzegorza Staniszewskiego z BLACK DOG – zajmującego się m.in designem motocyklowym. Słodycze od Stowarzyszenia dla najmłodszych uczestników biesiady rozdawał – Robert Mielczarek.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,583s)