Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Festiwal Planszówek w MOKu

Zapraszamy młodzież i dorosłych na 3 wakacyjne weekendy z planszówkami. 19-21 lipca, 2-4 sierpnia oraz 20-22 sierpnia w godz. 14:00-19:00 przeniesiemy się do świata wspólnej gry i zabawy.

Gry planszowe to doskonała okazja do wspólnej integracji i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Nie siedź w domu sam w ferie, wpadnij do nas na planszówki. Oferujemy ponad wiele tytułów, które na pewno przypadną do gustu amatorom gier planszowych, a nasz zbiór wciąż się powiększa.

Do dyspozycji graczy będą między innymi tytuły: 5 sekund, Boggle, Cluedo, Cywilizacja: Poprzez wieki, Domino, Jenga, Kalambury, Mali powstańcy, Pan tu nie stał, Party time, Rummikub, Ryzyk fizyk, Scrabble, Ubongo 3D, Władca pierścieni: wyprawa do Mordoru – i wiele wiele innych.

Zapraszamy również z własnymi grami!

A pod wieczór, od godziny 19:00 do nocy, zapraszamy „starych wyjadaczy” na spotkanie z grami trudnymi. Własne gry mile widziane – na pewno znajdziecie współgraczy ;)

A zatem widzimy się w wakacje w MOKu, ul. Fabryczna 2. Do zobaczenia!

wstęp wolny

 

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,578s)