Fajny blog !

 Zapraszam do zapoznania się z ciekawym blogiem.

www.jestemzmarek.pl . Autorem jest Tadeusz_1972. Fajność blogu potwierdzona moim prywatnym certyfikatem :)

 

Radek Dec

Komentarze: 4

 1. Tadeusz_1972 pisze:

  Radku, dzięki, ale chyba (jeszcze?) nie zasłużyłem na pochwałę. Natomiast – jako stały obserwator i kibic – widzę Twą stałą pracę na stronie marki.net.pl. I tu się należą prawdziwe brawa.

  Tadeusz_1972

 2. Tadeusz_1972 pisze:

  Radku, Twój certyfikat jest bezcenny, ale chyba dajesz mi go na kredyt. Postaram się nie dać plamy, choć kilku osobom w Markach pewnie już podpadłem. Dzięki.

 3. Radoslaw Dec pisze:

  witam !

  Tadeusz_1972 twój blog obserwuję nie od wczoraj i nie od dzisiaj, lecz już od pewnego czasu. Jest mi on tym bliższy, że również jestem przyjezdny i w Markach żyję od 5 lat. Fajnie, że życzliwie obserwujesz wszystko z boku i mam nadzieję, że dalej pozostaniesz obiektywny, nie dając się wplątać w lokalne powiązania. Potrzebny jest miastu obserwator z dystansem i to chyba jest twoja rola.

  Pozdrawiam

  Radek Dec

 4. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Tadeusz_1972 przestań chłopie pisać mi takie fajne rzeczy, ponieważ ludzie pomyślą, że tworzymy kółeczko (dwuosobowe :0) wzajemnej adoracji.

  Pozdrawiam
  Radek Dec

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,573s)