Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

EWA MICHALAK kandydatka do Rady Miasta Marki ze Stow. „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”.

Szanowni Państwo,

19 listopada 2017 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta Marki. Zachęcamy Państwa zamieszkałych w okręgu wyborczym nr 11 na Strudze do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania głosu na Ewę Michalak, mieszkankę Strugi, kandydatkę do Rady Miasta Marki ze Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”. Nr 3 na karcie do głosowania.

Głosowanie dotyczy ulic: Al. Marsz. J. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 221 – 243 (od ul. Granicznej do ul. Legionowej), ul. Agrarna, Akacjowa, Amarantowa, Błękitna, Borówkowa, Cisowa, Dziewanny, Fiołkowa, Jarzębinowa, Kolorowa, Konwalii, Legionowa, Modrzewiowa, Nowa, Obrońców, Pałacha, Pastelowa, Podleśna, Pomarańczowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Rynkowa, Sasanki, Spacerowa, nr 86 – 134 (od ul. Granicznej do ul. Długiej), Strumykowa, Szarotki, Tęczowa, Torfowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Żurawinowa, Źródlana.

Ewa Michalak, mieszkanka Strugi, jest osobą o silnej motywacji do pracy, lojalną, odpowiedzialną i godną zaufania. Sumienność, ambicja, zdolność analitycznego oraz elastycznego myślenia, skuteczna organizacja pracy, zarządzanie, umiejętność współpracy z ludźmi, wysokie normy etyczne i zawodowe, a także kultura osobista i doświadczenie – to jej atuty, które wzmocnią Radę Miasta Marki.

Ewa Michalak, mieszkanka Strugi, startuje do wyborów z poparciem mieszkańców Marek.

Więcej informacji na stronie www.marki-pustelnik-struga.pl

Wybory uzupełniające odbędą się 19 listopada 2017 r. Lokal wyborczy znajduje się na terenie ZS nr 2 w Markach przy ul. Wczasowej 5 w Markach i będzie czynny w dniu wyborów w godz. 7:00 – 21:00. Uprawnionych do głosowania jest 1 058 osób.

Więcej informacji na www.marki-pustelnik-struga.pl

Galeria

Komentarze: 3

 1. Małgorzata pisze:

  Pani Ewa to wspaniały człowiek, pedagog i dobra małżonka. Głosujmy na Panią Ewe

 2. Anna K. pisze:

  Ewa Michalak jest zawsze chętna do niesienia pomocy potrzebującym, potrafi sprawnie i skutecznie zorganizować takową pomoc, jest konsekwentna w dążeniu do zamierzonego celu. Popieram i zachęcam do głosowania .

 3. Agnieszka L pisze:

  Miałam przyjemność poznać Panią Ewę. Zawsze słuźy radą i pomocą, dostrzega potrzeby innych ludzi. Uśmiechnięta i otwarta, wspaniały nauczyciel. Idealna kandydatka na radną.
  Głosujmy na Ewę Michalak.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,541s)