UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

EUROPEJSKIE GASSHUKU GOJU RYU KARATE DO JUNDOKAN, LEEDS – 2015

W dniach 16 – 18 października w Leeds (W. Brytania) odbyło się Europejskie Gasshuku Goju Ryu Karate Do szkoły Jundokan. Organizatorem spotkania była Sensei Jenni Molloy z Tsuyoi Kokoro Dojo w Leeds. Szkolenie odbyło się pod nadzorem Kancho Yoshihiro Miyazato a nauczycielami prowadzącymi zajęcia byli: Sensei Tetsu Gima, Sensei Tsuneo Kinjo, Sensei Yurio Nakada
i Sensei Masayoshi Shimamura. Tematem przewodnim treningów były Kata czyli formy oraz ich interpretacja z partnerem. Nasza praca – 6 sesji treningowych, każda po 3 godziny – „ręka w rękę” z Mistrzami na poziomie 9 Dan pomogła nam choć w części zrozumieć zawiłości techniczne szkoły Jundokan. Wspaniałe doświadczenie…W Leeds odbyło się również Shibucho czyli zebranie przedstawicieli Shibu Dojo z Europy. Miło mi zakomunikować, że Kancho Yoshihiro Miyazato zarekomendował nasz klub jako kolejne (pierwsze w Polsce) Shibu Dojo w Europie. Jego rekomendacja spotkała się z akceptacją całego Shibucho co potwierdza odpowiedni certyfikat. UKS „SANCHIN” jest oficjalnym Dojo szkoły Jundokan :-) W seminarium uczestniczyli Karateka z Niemiec, Portugalii, Anglii, Litwy, Włoch, Francji, USA, Szwecji i Polski (Piotr Wysocki, Monika Wysocka, Roman Wilmański, Grzegorz Męczyński). Kolejne Europejskie Gasshuku odbędzie się w Portugalii w 2016 roku.

Sekretarz UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,599s)