Emigranci Sławomira Mrożka

Zawiadamiamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, że Niezależny Salon Literacko-Artystyczny zorganizował w Markach teatr pod nazwą ?Teatr Przy Domu?. Siedziba teatru mieści się w Domu Katolickim. Wystawiane tam będą spektakle teatralne przynajmniej raz w miesiącu. Występować w nich będą aktorzy scen polskich, znani wszystkim z teatrów i telewizji. Zapraszamy do Domu Katolickiego na inauguracyjny spektakl pod tytułem ?Emigranci? Sławomira Mrożka w dniu 24 września ? sobota – o godz. 19.00. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

Sponsorem spektaklu jest firma:
TECHBUD – materiały dachowe sprzedaż i wykonawstwo
05-270 Marki ul. Piłsudskiego 168
tel: 761 92 63, 761 92 54
www.tech-bud.pl, info@tech-bud.pl

Komentarze: 1

  1. NSL-A pisze:

    Reżyserem spektaklu jest Jerzy Zygmunt Nowak, oprawa sceniczna Mirosław Ruszkowski.Wystepują Paweł Nowisz i Jerzy Zygmunt Nowak- aktorzy teatru Verum.
    Zapraszamy serdecznie:-)

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,521s)