Ekspres Marecki

Redaktor Naczelny:
Jacek Orych

ul. Cisowa 4A, 05-270 Marki
gazeta@ekspresmarecki.pl
601-861-021

MSG

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

ul. Przyleśna 17
05-270 Marki
biuro@msg.net.pl

Ekspres Marecki 02/2013

Najnowszy numer Ekspresu Mareckiego, a w nim:

- Tuż przed przetargiem na obwodnicę

- Śmieci po nowemu

- Stara przychodnia – co dalej

- MOK – relacja z koncertu

Aby pobrać należy kliknąć w grafikę.

Komentarze: 3

 1. Anatol pisze:

  Do artykułu o Marcovi:
  Rozumiem, że skoro obiekty i działka wracają w zarząd miasta, to Legia będzie płacić miastu za użytkowanie obiektów? a nie Marcovi

 2. Adam pisze:

  Osobiste zaangażowanie Wiceprezesa w poprzednią współpracę Marcovii z Polonią odczuwalne jest do dnia dzisiejszego. Także lepiej w tym przypadku trzymać mocno kciuki, aby jedyny klub w Markach nie zniknął z mareckiej mapy. Już raz miały być obiekty do gry i trenowania więc z huraoptymizmem odnośnie współpracy z Legią lepiej poczekać do momentu gdy ktoś ujrzy je na własne oczy.

 3. Co do artykułu o zaangażowaniu Legii to parę kwestii zostało „zgrabnie ujętych”. Taki temat rzeczywiście istnieje, warszawski klub kontaktował się z miastem. Równolegle jednak rozmawia o tym z kilkoma innymi ośrodkami. Po prostu sonduje możliwości. Oczywiście nie mam wątpliwości, że Legia, jako partner będzie wiarygodniejszym partnerem, jednak do jej zaangażowania w Markach jeszcze daleka droga.

  Gdy rozmawiałem o tym jeszcze jakieś 2-3 tygodnie temu usłyszałem, że to jeszcze nie jest temat do pisania o tym w mediach – być może coś się w ostatnich dniach zmieniło.

  Zastanawia mnie tylko jedno – jak w (póki co ewentualnej) nowej sytuacji odnalazłby się marecki klub. KSP potrzebowało boisk dla drużyny seniorów – czyli od rana do południa. Legia z tego co wiem szuka bazy dla młodych piłkarzy – czyli możliwe, że obiekty wykorzystywałaby też popołudniami. To nie zmarginalizuje roli MTS-u?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 80, generowano: 0,562s)