Ekperyment do poprawki

W najnowszym wydaniu lokalnej gazety fakty.wwl ukazał się artykuł o efektach eksperymentu z wykorzystaniem chemicznych stabilizatorów przy naprawie 10 mareckich dróg gruntowych (Batalionów Chłopskich, Długa, Hallera, Jasińskiego, Pałacowa, Rocha Kowalskiego, Rzędziana, Skowronia, Żeromskiego i Skorupki).

 

Treść pisma do Urzędu Miasta oraz odpowiedź ratusza:

 

 

Galeria

Komentarze: 1

  1. agnieszka pisze:

    po tych drogach jeżdża samochody osobowe a z ciężkich samochodów – śmieciarki. czy to nie było do przewidzenia że będą jeździć śmieciarki? ale z drugiej strony one nie jeżdżą codziennie. bzdura jest argument o ciężkich pojazdach. ja pieszo nie mogłem przejść ponieważ ślizgałem się po opadach deszczu.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,555s)