Dzikie wysypiska śmieci

dzikie wysypiskaWiosna nadeszła i niestety, jak zwykle pojawił się problem (albo raczej ujawnił gdy zabrakło śnieżnej pokrywy) dzikich wysypisk śmieci.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą do użytkowników portalu o przesyłanie informacji o lokalizacji nielegalnych wysypisk śmieci na terenie Marek. Dane będą przekazywane do odpowiednich wydziałów Urzędu Miasta, a my z naszej strony będziemy monitorowali terminowość ich usuwania.

Radosław Dec

Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska

Dane kontaktowe:
radny.dec@marki.pl
lub
501-350-667

Komentarze: 4

 1. „Rzuć w śnieg, nikt nie zauważy” – powiedziało kilkadziesiąt osób (z Demotywatory.pl)

 2. Radek Dec pisze:

  ale śnieg ,,wyszedł”

 3. Grzegorz Gońda pisze:

  Czy w niedługim czasie jest szansa na stworzenie lokalnej kompostowni w Markach? Proszę o informację czy taki pomysł jest w ogóle brany pod uwagę?

 4. Radek Dec pisze:

  Witam,

  Korzystając z ostatniej chwili przed spadnięciem z pierwszej strony pragnę podziękować wszystkim za przesłane informacje o dzikich wysypiskach. Zostaną one przekazane do odpowiedniego wydziału merytorycznego a my z naszej strony będziemy monitorowali terminowość ich usuwania.
  Do p. Grzegorza Gońdy: Temat ten będzie poruszany na posiedzeniu komisji zdrowia, opieki społecznej, bezpieczeństwa publicznego i ochrony środowiska. Ja jestem na TAK.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,593s)