OSP zaprasza

na Dzień Otwarty oraz Piknik Rodzinny!

Niespełna rok temu, po ponad 20 latach nieobecności, straż pożarna odrodziła się w naszym mieście. Dzięki grupie zapaleńców i życzliwych ludzi, w ciągu kilku miesięcy marecka Ochotnicza Straż Pożarna zaprezentowała się w powiecie, uzyskała gotowość bojową i na dobre rozpoczęła swoją działalność. Pozyskaliśmy wozy bojowe oraz budynek.

 

W tym roku, w 130-lecie istnienia ochrony przeciwpożarowej w Markach, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców na Dzień Otwarty w naszej nowej Remize.

Nasi Druhowie spędzili długie godziny na przebudowywaniu części budynku przy ul. Dużej 1b. Nareszcie możemy pochwalić się naszym drugim domem oraz odwdzięczyć się mieszkańcom za okazane wsparcie.

Dzień Otwarty w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach oraz Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zakończony potańcówką na dechach odbędzie się 31 maja (sobota) przy ul. Dużej 1b (obok Szkoły Podstawowej nr 4). Start o godz. 14:00.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook, gdzie znajdziecie wiele informacji oraz zdjęć m.in. z remontu remizy.

Galeria

Komentarze: 1

  1. wikary pisze:

    Super imprezka. Loteria fantastyczna – same wygrane losy i ekstra nagrody. Brawo Marcin Piotrowski i cała Straż. (Siupa)liśmy po tych dechach jak w you can dance.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 77, generowano: 0,567s)