PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

Dziękujemy za wyrażone poparcie

Bronisław Komorowski popierany przez Jerzego Buzka, przewodniczącego PEW imieniu marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy zechcieli złożyć swój podpis popierając jego kandydaturę w wyborach prezydenckich. W powiecie wołomińskim zebraliśmy niemal 2,5 tys. podpisów!

Nie ścigaliśmy się z nikim podczas zbierania podpisów. Postanowiliśmy, aby w tym szczególnym dla Polaków czasie nasza akcja przebiegała w sposób godny. Nie rozstawialiśmy parasoli na ulicach, nie wchodziliśmy na teren kościołów, emanując polityką w miejscu na to niewskazanym. Podpisy zbieraliśmy jedynie we własnym gronie, wśród rodzin i znajomych.

Bardzo dziękujemy osobom, które same zgłosiły się do nas w celu wyrażenia swojego poparcia dla naszego kandydata bądź otrzymania wzoru karty do zbierania podpisów. Było to dla nas miłym zaskoczeniem, że nie tylko elektorat Jarosława Kaczyńskiego, ale również Bronisława Komorowskiego potrafi się zmobilizować w trudnych chwilach. Dało nam to jeszcze większą motywację do dalszego działania na rzecz zwycięstwa w czerwcowych wyborach.

Dariusz Boryczko
sekretarz koła
Platformy Obywatelskiej RP
w Markach
www.marki-platforma.org

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 46, generowano: 0,521s)