MSG

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

ul. Przyleśna 17
05-270 Marki
biuro@msg.net.pl

Dziekujemy za wybór – Radni MSG

Szanowni Państwo

Składamy Wam ogromne podziękowania. W listopadowym głosowaniu pięciu kandydatów naszego komitetu uzyskało w swoich okręgach największą liczbę głosów. Są to Marlena Stosio, Michał Jaroch, Jacek Orych, Dariusz Pietrucha oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc. Oni też będą Was reprezentować w Radzie Miasta.
Podziękowania za poparcie składają również ci kandydaci, którzy nie zdobyli wystarczającej liczby głosów. Zapewniają, że mimo iż nie uzyskali mandatu radnego, będą aktywnie działać na rzecz miasta i jego mieszkańców.

- Nie wyobrażamy sobie prac w radzie bez Waszego udziału. Prosimy przede wszystkim o przekazywanie wszelkich uwag i spostrzeżeń. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zaprosicie nas Państwo na spotkanie do siebie i jednocześnie prosimy o udział w spotkaniach organizowanych przez nas. Możecie być pewni, że nasz głos w Radzie Miasta będzie słyszalny. Informacje o naszej pracy uzyskacie Państwo w ?Ekspresie Mareckim?, na stronie internetowej www.msg.net.pl lub odsłuchując nagrania z posiedzeń Rady Miasta czy też jej komisji (do pobrania ze strony internetowej urzędu www.marki.pl w dziale nagrania).
- mówią Marlena Stosio, Michał Jaroch, Jacek Orych, Dariusz Pietrucha oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc

Kandydaci z naszego komitetu gorąco namawiają do udziału w drugiej turze wyborów na burmistrza. Jednym z dwóch kandydatów jest Jacek Orych. Jego wybór 30 listopada będzie milowym krokiem w zmienianiu Marek na lepsze.

19 listopada 2014 roku
Komitet Wyborczy Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 76, generowano: 0,567s)